-->

26 Nisan 2013

Draw Something 2 App Store’da Yorum yok


Geçtiğimiz yılın en popüler oyunları arasında yer alan Draw Something'in ikinci versiyonu App Store'daki yerini aldı. iOS işletim sistemli cihazlar için yayınlanan oyun ile bir önceki versiyonda olduğu gibi ücretsiz ve 5.49 TL'lik iki sürüm ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.
5000′in üzerinde yeni kelime ile mobil kullanıcıların karşısına çıkan oyun ayrıca serbest çizim modu ve farklı çizim araçları gibi özellikleri barındırıyor. Ayrıca kullanıcılar hazır şablonları çizimlerinin içerisine yerleştirerek daha zengin içerikler oluşturabilecekler.
Serbest çizim modu özellike uygulama üzerinden sanatlarını icra eden cihaz sahipleri için anlamlı bir araç olmuş. Oyunun popülaritesinde önemli bir yer tutan ve kısa sürede viral olan yaratıcı çizimler aynı zamanda Draw Something'e farklı bir işlev de katıyordu.
iOS için yayınlanan Draw Something 2′nin Android versiyonunun ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi paylaşılmıyor. Bir çok geliştirici şirket gibi ilk olarak iOS'u tercih eden OMGPOP asıl aktif kullanıcı rakamlarına ulaşması için bir an önce oyunu diğer platformlara da taşıması gerekiyor.
100 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olan Draw Something geçtiğimiz yıl Zynga tarafından satın alınmıştı. Dün çeyrek raporunu yayınlayan Zynga halka arz sonrasında ilk defa kar açıklarken, yeni oyunları DS2′yi de bu özel güne denk getirerek borsada yaşanacak olumsuz tabloyu yumuşatmayı amaçladı.

Yazıyı Paylaş

[Ne Demişler] Hiç yorum yok

Copright 2013 - Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.

Bu site Blogger alt yapısı kullanılarak yapılmıştır.