-->

24 Nisan 2015

Diyarbakır Rent A Car Yorum yok

Diyarbakır rent a car

Diyarbakır rent a car sektörü zorlu bir sektör olup kurumsal hizmet verebilmek günümüzde zor ve özveri isteyen bir iş. Bu sektör dakik bir sektördür. Her şey planlandığı gibi gitmediği taktirde hem müşteri hem de firma olarak biz sorunlarla karşılaşırız. Örneğin rezervasyonu yapılmış bir aracı belirlenen saatten daha geç teslim edersek müşteri kendini ayarladığı diğer işlerde de sıkıntı yaşar. Diyarbakır otokiralama sektöründe müşterinin istediği saatte dakik olarak aracı ulaştırabilen firma sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
Diyarbakır araç kiralama sırasında sürekli karşılaşılan ve müşteri memnuniyetini olumsuz şekilde etkileyen bir kaç problem var.

- Müşterinin istediği model yerine başka bir model teslim edilmesi.
- Teslim edilen arabanın kozmetik olarak kirli olması.
- Teslim saatinin şaşması.

Biz firma olarak müşterinin yoğun olarak mağdur olduğu bu durumları en aza indirgiyerek sizlere en kurumsal ve en uygun hizmeti vermeyi amaçladık.

İlimizde özellikle yaz aylarında Diyarbakır kiralık araçlar talebi oldukça yoğunlaşmaktadır. Sıcak yaz günlerinde artan bu yoğun ilgiye karşılık verebilecek sayılı firmalardanız. Geniş filomuz, samimi müşteri ilişkilerimiz ve dakik hizmetimiz ile sizleri memnun etmek için çalışmaktayız.

Günümüzde bu sektörde firma sahiplerinin yanlış yaptığı bir konu var. Bunu açıklamak istiyoruz.
Müşteri belirlediği model için rezervasyonu gerçekleştirir. Rezervasyon saatinden önce firmaya daha fazla kazanabileceği bir iş gelirse sizin rezervasyonunuzu iptal ederek daha cazip gelen işe yönelir. Bu durumda firma o gün daha fazla kazansa da ticari itibarını zedelemiş olur. Bizler bunun bilincindeyiz. Her işi adabında ve dürüstçe yapmak bir tek bu sektörde değil, diğer sektörlerde de zor bir iştir.
Bizler Diyarbakır'da kiralık araç sektöründe güvenin tek adresi olmak için çalışıyoruz.
Yazıyı Paylaş

[Ne Demişler] Hiç yorum yok

Copright 2013 - Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.

Bu site Blogger alt yapısı kullanılarak yapılmıştır.