-->

25 Temmuz 2013

Sony'de Android 4.3 Alacaklar Belli Oluyor Yorum yok

Mobil cihazlarda atağa geçen Sony, yeni çıkardığı cihazları çok hızlı bir şekilde Android 4.3 Jelly Bean'e güncelleyecek. İşte güncelleme takvimiyle ilgili bilgiler haberimizde.

25/07/2013 17:00
Google'ın dün düzenlediği etkinlikle yeni Nexus 7 ile beraber tanıtılan Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi, OpenGL ES 3.0 desteği, yenilenen ve hızlandırılan arayüz, Google Play Game, çoklu kullanıcı desteği, yeni kamera arayüzü gibi pek çok yenilikle geiiyor.
İlk olarak hangi modeller Android 4.3'e geçecek?
Sony'nin yeni çıkardığı Xperia Tablet Z, Xperia Z, ZL, ZR, SP, Z Ultra gibi modellerin bazılarına Android 4.2 güncellemesi yollayan firma, Ağustos ayına kadar güncelleme yolladığı cihazlarla ilgili işlemleri bitirmeyi planlıyor.
Android 4.1 Jelly Bean işletim sisteminde kalan, Android 4.2 güncellemesi almayan yeni nesil cihazlar ise doğrudan Android 4.3 Jelly Bean'e güncellenecek.
Olabildiğince hızlı bir şekilde Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi vermeye başlayacak olan Sony, yine yeni ve güçlü cihazlara öncelik verecek.
Firma henüz hangi cihazlara güncelleme vereceğini tam olarak açıklamadı ama gelen bilgilere göre Android 4.1 Jelly Bean sürümüne güncellenen ve bu sürümü kullanan her telefona, Android 4.3 güncellemesi de yollanacak. İlerleyen günlerde Sony'nin güncelleme için bir yol haritası sunması bekleniyor.
Yazıyı Paylaş

[Ne Demişler] Hiç yorum yok

Copright 2013 - Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.

Bu site Blogger alt yapısı kullanılarak yapılmıştır.