-->

1 Haziran 2013

Modern Combat 4: Zero Hour (APK + DATA) Yorum yok


Modern Combat 4: Zero Hour, Gameloft tarafından hazırlanan ve Android oyun ve uygulama mağazası olan Google Play üzerinde yerini alan Modern Combat serisinin son oyunu. Oyunun oyun severlere sunulması için Gameloft mühendislerinin yaklaşık bir yıl boyunca oyun üzerinde çalıştığı belirtiliyor. Açıkçası bu kadar uzun süren bir emeğin karşılığı da oyuna yansımış görünüyor.
Modern Combat 4: Zero Hour, yaşanan devasa bir nükleer afetin sonrasında dünyanın ileri gelen liderlerinin terörist gruplar tarafından kaçırılması ve özel bir ekibin de liderleri teröristlerin elinden kurtarması üzerine kurgulanmış aksiyon dolu bir oyun. FPS olarak bilinen birinci şahıs nişancı türüne ait Modern Combat 4: Zero Hour, bizi yani oyunucuyu söz konusu özel ekibin bir parçası olarak konumluyor.
Yeni bir taktik sistemi bulunan oyun, serinin önceki oyunlarına göre daha çekici bir hal alıyor. Dünyanın önde gelen birçok şehrinde geçen görevler sonrasında dünya liderleri kurtarılmaya çalışılırken söz konusu yenilikleri görebiliyoruz. Başta grafikler olmak üzere hem gerçekçi hem de oynanabilirliği yüksel bir yapım olarak karşımıza çıkan Modern Combat 4: Zero Hour Android oyun severlerin beğenisini kazanmış durumda.


APK DOSYASI LİNKİ
Ya da
Ya da

DATA DOSYASI LİNKLERİ

KURULUM
- Oyunun APK'sını telefonunuza yükleyin. (DATA dosyasını telefonunuza ATMAYIN!!!)
- Bir kereliğine oyunu açın ve ardından hemen çıkın.
- Android/data klasörüne gidin. Orada yeni oluşturulmuş olan com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM/files/ klasörünü göreceksiniz.
- İndirdiğiniz data dosyalarının uzantısı .001, .002, .003, .004, ... şeklinde olacaktır. Bu dosyaları .rar'dan çıkarabilmek için HJ Split programına ihtiyacımız var. Buraya tıklayarak HJ Split programını indirin ve bilgisyarınıza kurun. Programı açın JOIN'e tıklayın Input File'a sonu .001 olan dosyayı seçin. Output bölümüne ise dosyaları çıkarmak istediğiniz klasörü seçin.
main.100.com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM klasörünün içindeki bütün dosyaları Android\data\com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM/files/ içerisine kopyalayın.
- Oyunu başlatın. :)

Kaynak: Androidliyim
Yazıyı Paylaş

[Ne Demişler] Hiç yorum yok

Copright 2013 - Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.

Bu site Blogger alt yapısı kullanılarak yapılmıştır.