-->

12 Nisan 2013

Battlefield 4 İçin Çok Güçlü Bir Sistem Şart Yorum yok   DICE, geçtiğimiz ay yayınladığı 17 dakikalık Battlefield 4 oynanış videosunun nasıl bir PC sistemiyle oynandığını açıkladı. Sonuçlar çoğu PC sahibini üzecek!

Battlefield 4, şimdiye dek geliştirilmiş en iyi grafikli oyun olabilir. Peki bu yapımı nasıl bir PC ile oynayabileceğiz? DICE, 17 dakikalık oynanış videosu için kullandığı sistemi açıkladı. Sonuç PC kullanıcılarının çoğunun sistemini yenilemesi demek oluyor. İşte kullanılan PC’nin sistem özellikleri:
Battlefield 4 Bu Sistemle Oynandı
Dört çekirdekli Intel i7 işlemci, 2 adet AMD Radeon HD 7990 ekran kartı (çift işlemcili olan bu kart günümüzün en güçlü iki ekran kartından biri) ve 12 GB GDDR5 RAM. Bu korkutucu sistemde oyun 3k, yani 3200 x 2000 piksel çözünürlükle oynandı ve 60 fps alındı. Belki çoğu oyuncu 3k çözünürlük ile oynamayacak fakat Battlefield 4′ün minimum sistem gereksinimlerinin bile günümüzün ortalamalarının üstünde bir PC’ye ihtiyaç duyacağı aşikar. Nasıl bir oyundan bahsettiğimizi aşağıdaki player üzerinden görebilirsiniz.
Yazıyı Paylaş

[Ne Demişler] Hiç yorum yok

Copright 2013 - Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.

Bu site Blogger alt yapısı kullanılarak yapılmıştır.