-->

13 Nisan 2013

7 Adet WordPress İletişim Formu Eklentisi Yorum yok

 

Blogunuzu okuyanların bazı konularda size ulaşması gerekebilir. Okuyucular bunu sağlamak için yazıların altında bulunan yorum formlarını doldurabilirler fakat size ulaşmak istedikleri konu yazdığınız yazı ile alakalı değilse ne olacak? Bu durumda aşağıdaki eklentileri kullanarak oluşturacağınız iletişim formları okuyucularınıza büyük kolaylık sağlayacaktır. Yazının orijinaline Burdan adresinden ulaşabilirsiniz.
Contact Form 7: Oldukça kullanışlı ve basit olan bu eklentiyle çok kısa sürede formlar hazırlayabilirsiniz. Hazırladağınız formlar AJAX, CAPTCHA ve Akismet spam filtresi destekli olabilir.

Contact Form 7 Widget: Yan menülerde(sidebar) Contact Form 7 eklentisini kullanarak oluşturduğunuz formları gösterebilmenizi sağlar. Çalışması için Contact Form 7 eklentisi yüklü olmalıdır.
Contact Form Captcha: Oldukça basit bir form eklentisi.. Eklentiyi yükledikten sonra ayarlar kısmından mail adresinizi girin ve formun gözükmesini istediğiniz sayfada ya da yazıda <!–contact form–> kodunu ekleyin. CAPTCHA korumalı formunuz bu kadar kolay bir şekilde hazırlanacaktır.
Fast and Secure Contact Form: 3 adımda kurulabilen iletişim formu eklentisi… CAPTCHA ve Akismet desteği bulunuyor.
WP Flex Contact Form: Flash ile yapılmış bir iletişim formu eklentisi.
Easy Contact: Kolay kullanımlı XHTML tabanlı iletişim formu eklentisi.. [easy-contact] kodunu istediğiniz sayfaya ya da yazıya ekleyerek formu kullanabilirsiniz.
MM Forms: Formu dolduran kişiye teşekkür mesajı göndermek gibi ekstra özellikleri olan kolay kullanımlı iletişim formu eklentisi.
Yazıyı Paylaş

[Ne Demişler] Hiç yorum yok

Copright 2013 - Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.

Bu site Blogger alt yapısı kullanılarak yapılmıştır.